Mám velmi nabitý denní program, kolikrát týdně mohu cvičit a v jaké dny?

Naše programy zahrnují mnoho variant kdy cvičit a tím Vám poskytuje maximální flexibiltu ve výběru dne kdy chcete cvičit. To, kdy budete mít cvičební dny, si určujete sami a tak cvičení u nás nenabourá Váš již zažitý životní rytmus a návyky.

Kolik stojí cvičení u Vás a mohu si dovolit Váš program?

Máme velmi flexibilní způsob platby a stále se snažíme jej vylepšit tak, aby maximálně vyhovoval naším členům a nezatěžoval jejich rodinný rozpočet.

Rád bych věděl, jak rychle dosáhnu dobré technické vyspělosti a zvýšení technických stupňů?

55 minut, 2-3x týdně je dostatečné úsilí pro potřebný technický růst. Samozřejmě, že nechceme vyčerpat všechen Váš volný čas, a tak tréninkové jednotky a jejich počet záleží pouze na Vašem úsilí, a to je výhoda našich programů. Navíc metodika, kterou používáme, umožňuje maximální rozvinutí vašich schopností.

Kolik mě bude stát začít s bojovým uměním?

Vstupní INTRO program Vás nebude stát ani korunu. Jsme si vědomi, jak těžké je začít, a proto Vám to chceme ulehčit.

Jaké je Vaše vybavení?

Náš klub poskytuje výuku a vybavení na špičkové světové úrovni. Naleznete zde vše, co potřebujete pro Váš osobní rozvoj a mnohem více. Samozřejmostí pro nás je to, aby jste se zde cítili jako doma (vždy čisté sprchy, wc, tréninkový prostor a ostatní) a také Vaši rodiče a přátele, kteří zde na Vás čekají.

Ve kterých dnech nabízíte cvičení?

V našem klubu v Praze nabízíme možnost cvičit 5 dní v týdnu dle Vašeho uvážení. To Vám umožňuje naplno rozvinout Váš potenciál a zajistí Vám velmi rychlý růst. Navíc si můžete tréninkové jednotky rozložit dle Vašich potřeb.

Jak staré musí být mé dítě, aby mohlo začít cvičit bojové umění?

Doporučujeme začít již od 6 let. Je to věk, kdy jsou děti již schopné vnímat základní požadavky a schopné rozvíjet svůj pohybový potenciál.

Jak velké jsou tréninkové skupiny?

Jednotlivé skupiny jsou rozděleny dle technických stupňů a programů tak jak student zvyšuje svou technickou vyspělost. Standardní skupina čítá 10-20 členů. Snažíme se o maximálně osobní přístup!

Účastníte se nebo pořádáte nějaké závody?

Ano, jednak sami organizujeme, ale i se účastníme soutěží ve sportovních formách DUO KATA Jiu-jitsu, FREE STYLE Jiu-jitsu a FIGHTING Jiu-jitsu a také kickbox POINTFIGHTING a BRAZILSKÉ jiu-jitsu. Naši svěřenci se pravidelně umisťují na předních místech nejen na závodech v ČR, ale i v zahraničí.

Kolik instruktorů je přítomno na tréninku dětí?

Na každé hodině dětí a mládeže mladších 10 let jsou přítomni 1 hlavní instruktor a 1-2 asistenti instruktora. Snažíme se o maximální bezpečnost na našich trénincích a jedním z našich kritérií je ,, nezranit sebe ani partnera,,.

Mám velmi energické dítě a mám obavu, že bojové umění v něm podpoří agresivitu, je to možné?

Ne vždy!!! Je pravdou, že bojová umění poskytují prostor pro projevení jejich agresivní stránky. Nicméně v TIGER TEAMU se u dětí soustředíme především na rozvoj jiných aspektů, jako jsou disciplína, sebekontrola, respekt a sebedůvěra. Naším názorem je, že dítě se chová tak, jak se chová jeho okolí, a proto se snažíme v nich rozvíjet ty schopnosti, které jsou pro ně přínosem!

Výuka dětí je velmi náročná - jakou kvalifikaci mají instruktoři, kteří učí mé děti?

Opravdu, výuka dětí patří mezi ty nejnáročnější a není lehká! Ale je to jedna z vděčných zkušeností na světě. Všichni naší instruktoři jsou certifikovaní pro výuku bojových umění všech věkových skupin. Navíc, díky členství a zkušenostem získaných ve WORLD KOBUDO FEDERATION, dostávají naší členové ty nejlepší informace od těch nejkvalitnějších mistrů. A také stále pracujeme na vzdělávání a rozvoji našich instruktorů a asistentů tak, aby dokázali co nejlépe zvládnout výuku.

Nikdy předtím jsem nepraktikoval žádné bojové umění a cítím se nesvůj. Jak složité je začít s bojovým uměním?

Mnoho lidí se obává začít praktikovat bojové umění. My jsme si toho vědomi a chceme vyjít vstříc všem. Proto je v našem klubu možnost využít nejdříve BEZPLATNOU privátní hodinu s instruktorem a bojové umění si vyzkoušet. Naším cílem je to, aby jste se cítili bezpečně a pohodlně a mohli tak maximálně rozvinout Vaše schopnosti.

Je jiu-jitsu pouze o boji a rvačce?

Jiu-jitsu je KOMPLEXNÍM bojovým uměním, které Vás rozvíjí po všech stránkách. Učí slabšího jedince odrazit útok silnějšího.  Z Jiu-jitsu vznikly taková bojová umění, jako jsou judo, aikido a některé styly karate. Z toho vyplývá, že jiu-jitsu zahrnuje kopy, údery, hody, páky a transportní techniky.

Naučím se ve Vašich programech sebeobranu?

Ano, určitě. Jiu-jitsu obsahuje prvky reálné sebeobrany. Nicméně nesmíme zapomínat, že se jedná o komplexní systémy a vše přichází krok za krokem. Většina moderních bojových systémů, které se představují jako SEBEOBRANNÉ systémy, převzaly převážnou část technik právě z jiu-jitsu.

Je mi více než 30 let, má cenu začít cvičit jiu-jitsu?

Ano, cvičení jiu-jitsu není vázáno na věk. Díky způsobu výuky, široké škále technik a osobnímu přístupu instruktorů, je možné začít se cvičením v jakémkoliv věku. Není třeba mít tělo a fyzičku jako Van Damme, aby jste se kvalitně naučil bojové umění. Navíc není nutné umět kopat dva metry vysoko, na ulici tyto kopy nepoužijete.